Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

Naša cena 470,00 Eur
Naša cena 538,00 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 900,00 Eur

O NÁS

 

Naša spoločnosť Spálňové štúdio - Quality, pôsobí na slovenskom trhu od marca 2008. Zaoberáme sa predajom kvalitného značkového spálňového nábytku z masívneho dreva a kvalitného lamina, masívneho kovu, čalúneného nábytku prevažne od slovenských a českých výrobcov. Ďalej sa zaoberáme predajom špičkových ortopedických matracov, anatomických vankúšov a kvalitných prikrývok z dutého vlákna. Náš nábytok nie je len pre domácnosti, ale aj pre zariadenie hotelov, penziónov a ubytovacích zariadení.


Nábytok je vysokej kvality, dlhej životnosti, moderného ale aj klasického dizajnu.
Takže vaša spálňa môže byť úplne jedinečná!

 

 

 

 

NAPÍŠTE NÁM:

Ďakujeme Vám za vaše hodnotenie . Pomôže nám to k zlepšeniu našich služieb.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Štefan

14.08.2020 13:51

Poďakovanie

Dobrý deň pani Salvová, ďakujeme Vám za vybavenie našej objednávky, boli sme veľmi spokojný s priebehom vybavovania, aj Vášho prozákazníckeho prístupu. Naozaj si cením, že v tomto svete ešte stále existujú takí milí ľudia ako ste Vy. Posteľ je veľmi krásna, robí nám veľkú radosť a veľmi sa z nej tešíme. Máte u nás 10 z 10. hviezdičiek :-) Ďakujeme a prajeme Vám veľa ďalších predajných úspechov. S pozdravom Štefan

ODPOVEDAŤ

YjlmOGI2Y