Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

Naša cena 319,00 Eur
Naša cena 333,00 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ


NÁBYTOK DO OBÝVAČKY-SEKTOROVÝ / Nábytkové zostavy libreta

Buďte tvorcom vlastného domova

Libreta je kolekcia nábytkových prvkov a regálových stien na vytvorenie príjemného domova presne podľa Vašich predstáv. Ponúka mnoho farebných prevedení v kombinácii so širokou paletou doplnkov. Kovové úchytky, ložiskové výsuvy spolu s ostatným prevedením dokresľujú dokonalý vzhľad a drží vysokú latku kvality. Libreta je nábytok plný inšpirácie bez kompromisov.

libreta-zostava-dub-prirodni

zostavte si interiér podľa vlastných predstáv

Kolekcia Libreta ponúka Sirik paletu prvkov pre malé i veľké zostavy. Ľahko vytvoríte originálne obývaciu stenu aj praktickú zostavu do predsiene alebo detskej izby. Všetko závisí len na Vašej fantázii. Kolekciu Libreta je možné doplniť o zákazkovo vyrábané prvky podľa požiadaviek zákazníka.

libreta-zostava-bila

Prednosti nábytkové zostavy Libreta

  • Mnoho navzájom kombinovateľných prvkov
  • Možnosť tvoriť ľubovoľnej nábytkovej zostavy
  • S výnimkou regálových stien sú prvky v zmontovanom stave

libreta-zostava-brest-Tossin

V kolekcii Libreta nechýba ani voliteľný bez úchytiek systém Tip-On. Jednoducho len stsknete a dvierka sa pomocou vstavaného piesta sama otvoria. V kombinácii s voliteľným LED diódovým podsvietením políc ľahko vytvoríte moderná obývacia izba.

libreta-zostava-borneo-antik

Na stiahnutie:

- tlačený katalóg k prezeranie (pdf 3MB)

Výber dekóru imitácia masívneho dreva

výber úchytky

výber nôžky


NzFiMDk4Y2