Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

naša cena 519,00 Eur
naša cena 559,00 Eur
naša cena 89,00 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ


MATRACE / VEGAS

 

 

 

 

 

Kvalitné ortopedické matrace Vegas

Matrace VEGAS - optimálna kombinácia vynikajúcich materiálov a bezchybného príslušenstva od popredných európskych výrobcov high-tech produktov. Ide o nádherný výsledok tvrdej práce a výskumu zameraného na vytvorenie prostredia pre dokonalý oddych.

 


 

Prečo si vybrať matrace VEGAS?


Eur
Eur
Parametre
akcia doprava zdarma top produkt
Materiál::
Dodávateľ::
bežná cena 95,00 Eur

naša cena 66,50 Eur

akcia


bežná cena 119,00 Eur

naša cena 83,30 Eur

top produkt


bežná cena 134,00 Eur

naša cena 93,80 Eur

akcia
top produkt


bežná cena 149,00 Eur

naša cena 104,30 Eur

akcia


bežná cena 333,00 Eur

naša cena 267,00 Eur

doprava zdarma
top produkt


bežná cena 395,00 Eur

naša cena 317,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 410,00 Eur

naša cena 328,00 Eur

akcia
doprava zdarma
top produkt


bežná cena 443,00 Eur

naša cena 355,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 443,00 Eur

naša cena 355,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 477,00 Eur

naša cena 382,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 581,00 Eur

naša cena 407,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 618,00 Eur

naša cena 433,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 645,00 Eur

naša cena 452,00 Eur

akcia
doprava zdarma
top produkt


bežná cena 578,00 Eur

naša cena 463,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 778,00 Eur

naša cena 467,00 Eur

akcia
doprava zdarma


Poťahy v matracoch Vegas:

kolekcia Comfort

Poťah z ekologickej pleteniny Bambootex je mäkký a zároveň výnimočne odolný. Má priaznivý vplyv na pokožku a vytvára optimálnu mikroklímu. Udrží si vlastnosti aj po mnohých praniach.

kolekcia Modern

Poťah z úpletu Smartcel Sensitive obsahuje oxid zinku, ktorý má priaznivý kozmetickýefekt na pokožku a podporuje jej regeneráciu. Zinkové ióny predchadzajú hromadeniuprachových roztočov a vzniku zápachov.

kolekcia Exclusive-2 typy

Luxusný snímateľný poťah „Premium Jacquard“ (výplň 600 g/m2) s hodvábom, prešívaný trblietavými zlatistými vláknami kašmíru zabezpečuje ideálnu mikroklímu. Zabraňuje prežívaniu rôznych roztočov a plesní a má prirodzené antibakteriálne účinky. Má vynikajúce termoregulačné vlastnosti a poskytuje príjemný pocit v každom ročnom období. Poťah je tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou.

alebo

Exkluzívna pletenina vyrobená z prírodného hodvábu a bambusových vlákien, vyzdvihuje výnimočnosť a nadčasovosť týchto matracov.  Hodváb vytvára príjemnú atmosféru pohodlia a luxusu a bambusové vlákna zabezpečujú prirodzenú pevnosť a dlhú životnosť látky. Vďaka hodvábne hladkému a jemnému povrchu je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Poťah Premium je vyrobený z látky, ktorá veľmi dobre vstrebáva vlhkosť vytváranú potením a vlhkým prostredím, pôsobí chladivo v lete a v zime zase látka príjemne hreje. Tento poťah neakumuluje statickú energiu a má antibakteriálne účinky, čo zabraňuje množeniu roztočov, baktérií a plesní. Ako všetky poťahy a Premium je odzipsovateľný a dá sa prať v praćke pri 40°C. Prekvapí aj tých, ktorí vždy čakajú najvyššiu dokonalosť.

  • Zloženie poťahu: 31% bambus, 8% hodváb, 12% viskoza, 49% polyester
  • Váha vrchnej poťahovej látky: 300g/m2
  • Váha sinteponovej výplne: 250g/m2

 

 

kolekcia Ecolatex

Pre výrobu poťahu Lyocell Vital sa používajú dva prírodné vlákna, viskóza a kapok, ktorých kombinácia prináša jedinečné výhody. Lyocell je viskózne vlákno, ktoré je získavané z celulózy rôznych druhov stromov. Tým je Lyocell jemný ako hodváb, objemný ako polyester, chladí ako ľan a hreje ako vlna. V porovnaní s bavlnou vyniká Lyocell ešte lepšou prievzdušnosťou, čim sa zlepšuje odstraňovanie vlhkosti. Túto vlastnosť získava poťah vďaka využitiu nanofibrilárnej technológie, pri ktorej sa kontrolovaným a pravidelným zoraďovaním nanovlákien dosahujú nové funkčné vlastnosti. Poťah preto dokáže odviezť až 70% vlhkosti, ktorú človek stratí počas spánku, ďalej do okolia, čo zaručuje suchú klímu. Poťah je navyše veľmi jemný a preto je veľmi príjemný na dotyk aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Veľmi zaujímavým prírodným vláknom je kapok, ktorý sa získava z plodín divo rastúceho stromu kapok. To znamená, že rastlina nie je ani hnojená ani striekaná. Toto prírodné vlákno je veľmi ľahké, elastické a veľmi trvácne. Jeho vynikajúce termoregulačné vlastnosti zaisťujú, že poťah v zimnom období rýchlo hreje a v lete príjemné chladí. Navyše sa v poťahu vďaka suchej klíme nezdržujú baktérie. Kapok ponúka jednu zvláštnosť, ktorá aj alergikom dopraje pokojný spánok. Vlákna obsahujú prírodnú látku, ktorá odpudzuje okrem iného aj mole, či roztoče, zabraňuje ich rozmnožovaniu a taktiež ponúka veľmi efektívnu ochranu proti plesňam. Tieto vlastnosti boli testované a potvrdené aj centrom pre hygienu a lekársku bezpečnosť výrobkov, Hygcen v Nemecku.

  • Zloženie poťahu: 38% lyocell, 5% kapok, 35% polyamid, 22% polyester
  • Váha vrchnej poťahovej látky: 280g/m2
  • Váha sinteponovej výplne: 250g/m2


kolekcia Kids

Detské matrace Vegas Kids sú zabalené do odzipsoveteľného poťahu Frotte prešívaného na sintepone, ktorý neakumuluje statickú energiu a dá sa jednoducho prať pri max.40°C.

 

MTQyNT