Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

naša cena 89,00 Eur
naša cena 490,00 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ


MATRACE / VEGAS-smart

Dom – to je miesto, kde sa dá oddýchnuť dušou a zabudnúť na všetky starosti. Tu každá vec musí byť na svojom mieste a odpovedať vkusu domáceho. Avšak aj k vytvoreniu útulného domova môžeme pristúpiť racionálne,bez veľkého vynaloženia síl a finančných prostriedkov. Kolekcia matracov Vegas Smart je vytvorená práve pre tých, ktorí chcú oddychovať pohodlne a za rozumné ceny. Vegas Smart –  spanie preverené praxou.

Spoľahlivý a praktický blok nezávislých pružín Smartpocket. Zväčšené rozpätie medzi závitmi pružín nedáva možnosť ich vzájomného stretu pri stlačení a zabezpečuje dokonalú podporu tela..

Jadro dopĺňajú v kolekcii Vegas Smart vrstvy kokosových vlákien, špeciálnej peny SmartFlex či Memory Foam, ktoré dotvárajú vlastnosti a parametre každého matraca.

Originálna konštrukcia pružinového bloku Smartpocket umožňuje používať matrace kolekcie Smart dokonca aj na lamelových roštoch snajväčším rozpätím medzi lamelami – od 25 do 85 mm.

Snímateľný poťah matraca umožňuje rozdelenie poťahu na dve rovnaké časti, čo umožňuje vrchnú časť poťahu vyprať, matrac otočiť a spať na spodnej polovici.Eur
Eur
Parametre
akcia doprava zdarma top produkt
Materiál::
Dodávateľ::
bežná cena 154,00 Eur

naša cena 89,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 224,00 Eur

naša cena 179,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 244,00 Eur

naša cena 195,00 Eur

akcia
doprava zdarma
top produkt


bežná cena 286,00 Eur

naša cena 229,00 Eur

akcia
doprava zdarma


 

naša cena 299,00 Eur

akcia
doprava zdarma


bežná cena 374,00 Eur

naša cena 299,00 Eur

akcia
doprava zdarma

MTNlY2