Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 694,00 Eur
Naša cena 489,00 Eur

MATRACE / Dolce Vita-kolekcia

kód na uplatnenie zľavy:zlava15 

Magniflex Dolce Vita

K vytvoreniu kolekcie Dolce Vita čerpal Magniflex svoju inšpiráciu z najpredávanejších matracov. Spája v nej exkluzivitu výrobkov "Made in Italy" s talianskym životným štýlom. Tieto modely boli navrhnuté tak, aby odpočinok bol ešte komfortnejšie a príjemnejšie, pretože kvalitný spánok poskytuje najväčšiu radosť zo života.

Môže byť pohodlie výrazom jemnosti? Iste že môže, s matracmi z kolekcie Dolce Vita. Najmä vďaka do detailu dotiahnuté kombináciu tkanín a materiálov, ako je vrstva peny Elioform pre pevnú podporu chrbtice alebo pena Eliosoft, ktorá poskytuje mäkšie komfort. Ale to, čo skutočne odlišuje tieto výrobky je prítomnosť vrstvy patentovanej pamäťovej peny Memoform, ktorá pri priamom kontakte s telom poskytuje pocit extrémneho pohodlia, pre maximálny pôžitok zo všetkých prospešných vlastností tohto neuveriteľného materiálu. Poťah matracov je vyrobený z priedušnej viskózne textílie a je samozrejme snímateľný.

 

 

 


Eur
Eur
Parametre
novinka akcia doprava zdarma top produkt
 

Naša cena 799,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 799,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 899,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 999,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 999,00 Eur

doprava zdarma

N2NkODFhOT