Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

Naša cena 560,00 Eur
Naša cena 119,20 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 890,00 Eur
Naša cena 1 238,00 Eur

MATRACE / Armonia-kolekcia

kód na uplatnenie zľavy:zlava15 Magniflex Armonia

Každý matrac v kolekcii Armonia ponúka 4 rôzne kombinácie pohodlia a podpory, vďaka duálnemu zloženia jadra a odnímateľným topperům. Všestrannosť tohto produktového radu spočíva v tom, že je vhodná pre rôzne postavy, takže ľudia s odlišnými nárokmi tu vždy nájdu individuálne pohodlie a harmonický spánok.

Každý model má vnútorné jadro zo studených pien Eliosoft a Elioform, ktoré poskytujú buď mäkšie, alebo tuhšie komfort podľa individuálnej preferencie. Vzhľadom k duálny charakter jadra, ktoré je rozdelené na dve samostatné časti vo dvojlôžkové matrac (dvojitom prevedení matrace), sú dve rôzne formy podpory k dispozícii jednoduchým otočením jednej časti jadra matraca. Možnosti narastajú ešte s výberom odnímateľného topperu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych materiáloch - pamäťová pena Memoform, gélová pena Magnigel, alebo latexová pena a tie môžu byť aplikované nezávisle na sebe na každej strane matraca podľa vašich individuálnych požiadaviek (klienta).


Eur
Eur
Parametre
novinka akcia doprava zdarma top produkt
 

Naša cena 1 439,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 1 439,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 1 439,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 1 439,00 Eur

doprava zdarma

NGVlODA2ZT