Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

Naša cena 690,00 Eur
Naša cena 279,00 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 136,00 Eur
Naša cena 694,00 Eur

MATRACE / Magniprotect - kolekcia

kód na uplatnenie zľavy:zlava15 

MagniProtect sú antivírové a antibakteriálne matrace, toppery, prestieradlá a vankúše s technológiou zabraňujúcou síreniu nie len COVID-19.

Obliečky a poťahy matracov môžu napomáhať k vytváraniu priaznivého prostredia pre baktérie a vírusy.

 

Magniflex vyvinul MagniProtext, ktorý účinne zabraňuje vytvoreniu a udržaniu prostredia vhodného pre reprodukciu vírusov a baktérií.

VÍRUSY A BAKTÉRIE. SPITE BEZ NEVIDITEĽNÝCH NEPRIATEĽOV.

AKO TO FUNGUJE?

VIROSTOP

Striebro proti vírusom a baktériám.

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

Vezikulárna technológia cieli na obalené vírusy a pomáha ich rýchlemu ničeniu. Technológia aktívneho striebra cieli na vírusy a baktérie a efektívne zabraňuje ich množeniu.

Hneď ako sme filtre v resporátoroch triedy FFP2 upravili technológiou ViroStop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

CERTIFIKÁCIA

Certifikát OEKO-TEX® STeP garantuje dôveryhodnosť a transparentnosť ekologických opatrení vo všetkých fázach procesu výroby..

OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenciu zdraviu škodlivých látok pre ľudí a pre životné prostredie..

 

Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolom novo zameraným na COVID-19 potvrdzuje antivírusový účinok. ISO 18184 potvrdzuje antivírusovú aktivitu textilných výrobkov. ISO 20743 potvrdzuje antibakteriálnu aktivitu textilných výrobkov.

Laboratórium regeneratívnej medicíny, biomateriálov a pokročilých terapií klinického fyziologického ústavu CNR – Massa (riaditeľ: Dr. Giorgio Soldani) a katedra translačného výskumu, novej medicíny a chirurgických technológií univerzity v Pise (riaditeľ: Prof. Mauro Pistello) potvrdili, MagniProtect je schopný generovať maximálnu vírusovú inaktiváciu počas 60 minút a z tkaniny je odstránený viac ako 99% SARS-COV-2.


Eur
Eur
Parametre
novinka akcia doprava zdarma top produkt
 

Naša cena 99,00 Eur

novinka


 

Naša cena 99,00 Eur

novinka


 

Naša cena 499,00 Eur

novinka

MDY4MDEzY