Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

Naša cena 279,00 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 107,20 Eur
Naša cena 149,00 Eur

MATRACE / MagniSmartech

kód na uplatnenie zľavy:zlava15 

 

MagniSmartech je inovatívny systém jedinečného polohovateľného roštu a luxusného vysokého biometrického matraca so štyrmi variantami komfortu. Klient si podľa vlastných preferencií môže vybrať buď patentovanú pamäťovú penu, osviežujúci gél, prírodný latex alebo studenú penu pre milovníkov tvrdšieho lôžka. Do lôžka je integrovaná technológia, ktorá monitoruje a analyzuje spánok a navrhuje, ako ho zlepšiť. Pomáha teda klientom zlepšiť kvalitu života.

MagniSmartech obsahuje senzory, ktoré zaznamenávajú a priebežne monitorujú čas zaspania a prebudenia, dĺžku spánku, fázy spánku, srdcovú a dychovú frekvenciu, intenzitu svetla a mieru hluku v miestnosti a mnoho ďalšieho. Všetky dáta sú v reálnom čase ukladané do kontrolnej jednotky systému MagniSmartech. Tieto informácie o kvalite spánku sú on-line nahrávané a zobrazované vo Vašom chytrom telefóne, počítači alebo inom zariadení. Vďaka tomu môžete mať kontrolu nad spánkom Vašich blízkych aj na diaľku.

MagniSmartech ponúka rad programov pre výnimočne pohodlný spánok. Od stavu beztiaže, v ktorom ľudské telo rýchlo regeneruje, cez zvýšenú polohu nôh pre zlepšenie krvného obehu, polohu pre čítanie, až po manuálne nastavenie masáže hornej či spodnej časti tela, polohy hlavy a nôh. MagniSmartech sa dodáva v rozmeroch 160x200 a 180x200 cm a umožňuje nezávislé nastavenie každej polovice postele zvlášť pre nerušený odpočinok oboch partnerov. Partneri si môžu taktiež individuálne zvoliť tuhosť lôžka a použitej peny na svojej strane postele.

Komfort pri zaspávaní a prebúdzaní ovplyvňuje kvalitu spánku. Na prebudenie môžu byť nastavené rôzne funkcie budíka. Od jemnej masáže, cez chromoterapiu až po zmenu polohy. MagniSmartech ponúka relaxáciu aj vďaka farebnému podsvieteniu postele v rôznych intenzitách a odtieňoch. MagniSmartech si dokáže poradiť aj s chrápaním, kedy je spiaci jemne posunutý polohovacím roštom do polohy, v ktorej prestane chrápať. Keď systém vyhodnotí, že chrápanie ustalo, vráti spiaceho jemne do pôvodnej polohy.


MmNlYT