Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.

TOVAR V AKCII

Naša cena 294,00 Eur
Naša cena 431,00 Eur
Naša cena 831,00 Eur

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 450,00 Eur
Naša cena 95,20 Eur

MATRACE / MAGNIFLEX

 

 

 

MAGNIFLEX - TALIANSKE MATRACE NAJVYŠŠEJ KVALITY

MAGNIFLEX - SVETOVÝ LÍDER V OBLASTI ZDRAVÉHO SPÁNKU UŽ VIAC AKO 55 ROKOV

Svoju  kvalitu si spoločnosť Magniflex buduje už viac ako 55 rokov a za tento čas si vytvorila významnú pozíciu v oblasti zdravého spánku. Vďaka koncentrácii zdrojov, ktoré má k dispozícii vo svojom veľkom závode v meste Prato s výrobnou plochou 33 000  metrov štvorcových, je spoločnosť Magniflex schopná realizovať kompletný cyklus výskumu, výroby a balenia pod priamym dohľadom manažérov, technických odborníkov a viac než 150 zamestnancov s dennou výrobnou kapacitou 10 000 matracov. Spoločnosť dodáva svoj široký sortiment výrobkov na najrôznejšie trhy, tak ako národné, tak aj zahraničné. Talianske matrace Magniflex zodpovedajú náročným požiadavkám zákazníkov odlišných kultúr a potrieb, ktorých spája jediný spoločný cieľ: snaha o zaistenie pohody, relaxácie a najvyššej kvality odpočinku.

Spoločnosť Alessanderx, držiteľ značky Magniflex, bola ocenená ako jedna z 500 najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem v Európe vďaka svojim neustálym inováciám a aktivitám na 80 rôznych národných trhoch, kde sa prezentuje nielen na výstavách a veľtrhoch, ale aj prostredníctvom exkluzívnych „showroomov“ v hlavných svetových metropolách.

V nedávnej minulosti venovala spoločnosť Magniflex veľké úsilie do oblasti životného prostredia s úlohou vytvoriť lepšie podmienky pre duševnú pohodu svojich zákazníkov. Ochrana životného prostredia je podstatná pre ľudskú telesnú aj duševnú pohodu a musí byť podporovaná nastavenými výrobnými procesmi. Garantujeme, že vykonávame náročné testy, aby sme zaistili zlepšenie kvality životného prostredia, a preto neustále vyvíjame nové riešenia, nové systémy a vyberáme materiály pochádzajúce z prírodných zdrojov s úplnou absenciou škodlivých látok. Nikdy nezabúdame, že ľudia pracujúci s nami tvoria základ, na ktorom je založená naša filozofia.

 

MAGNIFLEX POUŽÍVÁ MATERIÁLY NAJVYŠŠEJ KVALITY

Znalosť charakteristiky materiálov a ich rôznych kombinácii pomáha k pochopeniu ich výhod a ku správnemu výberu matraca.

Naši výskumní pracovníci denne testujú materiály, ktoré sú používané vo výrobe tak, aby bolo dosiahnuté správne zloženie a kvalita produktov. Výsledky nášho vývoja patentujeme. Neustále inovujeme a používame čo najviac prírodných vlákien. To všetko sa deje v súlade s normami a predpismi. Na základe získaných patentov a certifikátov garantujeme neprítomnosť alergénnych látok v matracoch a vankúšoch, rovnako ako látok, ktoré môžu ohrozovať ľudské zdravie a životné prostredie. Súčasne garantujeme jedinečnú zdravotnú prospešnosť a podporu spánkovej regenerácie v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami.

STUDENÉ PENY

Studené peny (High Resilience - HR) sa vyznačujú pružnosťou, tvarovou stálosťou a priedušnosťou. Telu poskytujú vyváženú ortopedickú podporu.

PAMÄŤOVÉ PENY

Pamäťové peny majú priaznivé účinky na regeneráciu tela, vytvárajú optimálnu anatomickú podporu a pôsobia tak proti preležaninám.

ŠPECIÁLNE PENY

Magniflex svoje peny neustále inovuje a snaží sa nachádzať riešenia pre dokonalú spánkovú regeneráciu. Výsledkom sú produkty veľmi výnimočné svojim zložením a priaznivými účinkami na ľudské telo.

POŤAHOVÉ LÁTKY

Kvalitné poťahové látky z najlepších prírodných vlákien sú priedušné a výborne odvádzajú vlhkosť. Telu poskytujú príjemný komfort a blahodarne pôsobia na pokožku. Pre optimálnu termoreguláciu ľudského tela počas spánku používame aj patentované špeciálne látky z technických vlákien.

PRÍRODNÉ SUROVINY

Tradičné prírodné suroviny majú vynikajúce termoregulačné a hygroskopické vlastnosti, ktoré sú schopné zaistiť vždy optimálnu spánkovú mikroklímu

 

 

 

 

CERTIFIKÁCIA

Etnické princípy spoločnosti Magniflex umožnili získať pre výrobu zdravotných matracov a vankúšov najdôležitejšie medzinárodné certifikáty garantujúce kvalitu. Prístup založený na hlbokej úcte k prírode a ľudskému zdraviu je základným faktorom úspechu spoločnosti Magniflex. Stala sa prvou talianskou spoločnosťou vyrábajúcou kvalitné penové matrace v súlade s najnáročnejšími ekologickými požiadavkami.

Získané certifikáty

Spoločnosť Magniflex používa pri výrobe svojich produktov iba tie najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami v spolupráci s AJA, UKAS, LGA a Dupont. Komponenty sú testované na horľavosť a certifikované podľa národných noriem a predpisov. Navyše sú všetky produkty testované a certifikované na základe skúšky Öko-Tex, ktorá zaručuje neprítomnosť alergénnych látok a absencií škodlivých látok, ktoré môžu ohrozovať zdravie. Kvalitu materiálov používaných pri výrobe certifikuje TUV. Robí tiež konečnú zdravotnú úpravu všetkých poťahových látok, ktorá zabraňuje množeniu baktérii, roztočov a plesní.

Spoločnosť Magniflex je certifikovaná podľa normy BS EN ISO 9001:2000.

Zdravotné antidekubitné matrace a vankúše znižujú riziko preležanín s najvyššou zdravotnou certifikáciou Medical Device Class 1 (Antidecubitus Static Mattress), ktorá je platná po celom území Európskej únie.

Záruka na matrace je predĺžena na  8, 12 rokov

REGISTRÁCIA PREDĹŽENEJ ZÁRUKY

REFERENCIE

 

Magniflex oslavuje svoj patent (1986 - 2016)

V roku 2016 sme si pripomenuli 30. výročie vynálezu, ktorý znamenal revolúciu vo svete matracov.

Senzačná inovácia vákuového balenia matracov v priemysle bola navrhnutá a patentovaná spoločnosťou Magniflex v roku 1986. V tomto roku rodina Magni vynašla a podala celosvetový patent na vákuové balenie matracov, transformujúci veľký produkt, ktorý do tej doby bolo obtiažné prepravovať, do malej veľkosti. Táto novinka predstavovala najpraktickejší systém balenia v oblasti matracov. Projekt bol v priemysle skutočne revolučný tým, že tento druh produktu mohol byť dopravený do veľkých maloobchodných reťazcov a zároveň zvýšil svoj export na zahraničné trhy.

Vákuové balenie zaručuje nielen hygienické a kvalitatívne štandardy matracov od zdroja až do konečného miesta určenia, ale môže znížiť jeho objem až o 90%. V jednom metri kubickom môžete dodávať 13 vákuovo balených matracov, na rozdiel len od 3 zabalených tradičným spôsobom. Inými slovami, pred rokom 1986 ste mohli prepravovať len 270 "otvorených" matracov v jednej zásielke, ale dnes ich môžete dodávať až 1200. Táto výhoda zavedená spoločnosťou Magniflex zmenila svet pre obchodníkov, ktorí tak mohli zvýšiť kapacitu svojich skladov, ale aj pre spotrebiteľov, ktorí majú možnosť samostatne riadiť dopravu svojho nového matraca.

Patent uvádza, že vyrobený matrac je stlačený a zrolovaný a potom zabalený do niekoľkých vrstiev veľmi odolného plastu.

 

Vďaka tomuto vynálezu Magniflex dosahuje tri hlavné ciele:

1. Efektívnejšie využívanie priestoru.
2. Schopnosť vyjsť v ústrety individuálnym dodávkam.
3. Minimálny dopad na životné prostredie z hľadiska škodlivých emisií, vzhľadom k podstatnému zníženiu počtu vozidiel používaných na prepravu matracov.

Pozrite si prvý televízny reklamný spot, ktorý sa vysielal v roku 1986.


Eur
Eur
Parametre
novinka akcia doprava zdarma top produkt
 

Naša cena 41,00 Eur 

Naša cena 73,00 Eur 

Naša cena 73,00 Eur 

Naša cena 116,00 Eur 

Naša cena 118,00 Eur

top produkt


 

Naša cena 136,00 Eur

top produkt


 

Naša cena 214,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 311,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 368,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 369,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 389,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 397,00 Eur

doprava zdarma
top produkt


 

Naša cena 408,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 427,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 447,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 450,00 Eur

doprava zdarma
top produkt


 

Naša cena 466,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 486,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 525,00 Eur

doprava zdarma


Bežná cena 1 244,00 Eur

Naša cena 622,00 Eur

akcia
doprava zdarma


 

Naša cena 661,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 695,00 Eur 

Naša cena 695,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 695,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 700,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 700,00 Eur

novinka
doprava zdarma
top produkt


 

Naša cena 777,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 818,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 859,00 Eur

doprava zdarma


 

Naša cena 900,00 Eur

doprava zdarma
top produkt


VIETE, ŽE

 

 • Ideálna teplota ľudského tela počas spánku by mala byť konštantná a pohybovať sa v rozmedzí 36 – 36,5 stupňov Celzia. Matrace Magniflex sú veľmi vzdušné a navyše sú opatrené špičkovými poťahmi z patentovaných látok, ktoré Vám pomôžu ideálnu teplotu docieliť a udržať.
 • Správny matrac má byť o 20 cm dlhší ako je dĺžka človeka, ktorý na ňom spí. Ideálna šírka pre dospelého človeka je 90 cm a viac.
 • Pri nákupe matraca v cene 730 € a dobe používania 8 rokov platíte každú za 8 hodín kvalitného spánku necelých 0,025 €?
 • Počas spánku môže matrac pomôcť s podpornou liečbou reumatizmu, artrózy a ďalších kĺbových ochoreniam, pokiaľ si vyberiete matrac s viac ako 4 cm našej patentovanej pamäťovej peny, obohatenej o čistý extrakt z aloe vera.
 • Spanie bez vankúša nie je zdravé. 1/10 tela, teda krk a hlava regenerujú počas spánku na vankúši, ramená a zvyšok tela regenerujú na matraci. Bolesť hlavy a krčnej chrbtice pomôže vyriešiť vhodný vankúš z pamäťovej peny.
 • Magniflex používa pri výrobe matracov vlastné patentované pamäťové a studené peny. To mu umožňuje ponúkať pri svojich matracoch predĺženú záruku až 12 rokov na nepreležanie jadra matraca. Súčasne však podporujeme odporúčanie lekárov meniť matrac z hygienických dôvodov každých 8 rokov.
 • Cena matraca 180x200 cm a dvoch matracov 90x200 cm je úplne rovnaká. Ak chcete matrac polohovať, potrebujete 2 samostatné matrace. V opačnom prípade si vychutnajte komfort spoločného letiska.
 • Správny matrac pre deti má zásadne odlišnú funkciu ako matrac pre dospelých. Pre malé deti do 2 rokov sme vyvinuli matrac Baby Bamboo, pre deti od 12 do 17 rokov máme špeciálny matrac s maximálne 2 cm pamäťovej peny, ktorá ideálne podporuje zdravý vývin detského tela.
 • Pri alergií na prach musí mať poťah matraca antistatickú úpravu. Túto úpravu majú matrace s všitým strieborným vláknom v poťahu. Striebro sa používa v zdravotníctve pre svoje antibakteriálne a antistatické funkcie.
 • Vaše telo bude každý deň 8 hodín v priamom kontakte s matracom po dobu ďalších 8 rokov a je kľúčové, aby jadro matraca a poťah neobsahovali žiadne zdraviu škodlivé látky. Magniflex vyrába všetky svoje produkty v Taliansku a testy zdravotnej nezávadnosti prebiehajú v nemeckých laboratóriách. Dôvodom je fakt, že Nemecko sa pýši v Európe najvyšším stupňom ochrany spotrebiteľa a ako svetový líder v obore zdravého spánku neakceptujeme žiadne kompromisy.
 • Chrbtica musí byť počas celého spánku vo svojej prirodzenej polohe. Len tak dokáže regenerovať, jednotlivé stavce sa po celom svojom obvode uvoľnia a vytvoria priestor pre spánkovú regeneráciu medzistavcových platničiek a absorpciu tekutiny do nich. 4 a viac cm patentovanej pamäťovej peny na matraci Vás ideálne anatomicky podoprie a pomôže odstrániť bolesti bedrovej chrbtice.
 • Lekári odporúčajú z hygienických dôvodov meniť matrac raz za 8 rokov? Všetky naše matrace prechádzajú tými najnáročnejšími nezávislými testami, sú vyrobené výhradne v Taliansku a všetky sú vhodné pre alergikov.


NThiMDk1Y